Mër. Jan 23rd, 2019

Live në YouTube: Daddy Yankee, ekskluzivisht për Top Channel

Këngëtari portorikan Daddy Yankee ishte këtë verë në koncertin e parë në Tiranë, si pjesë e turit “Dura”, ku ndezi sheshin “Skënderbej” me muzikën e tij dhe dha një intervistë ekskluzive për InfoPasqyra/tch.

NDIQ INTERVISTEN NE KANALIN E YOUTUBE:

InfoPasqyra/tch

Kategori