Die. Dhj 16th, 2018

Lola Haradinaj tregon se cilat koncerte të artistëve ndërkombëtarë i ka ndjekur jashtë vendit

<!– GazetaExpress E premte, 09 Nentor 2018 23:03–>

Lola Haradinaj ka treguar shumë për jetën e saj në intervistën për SevenBizz.

Në intervistën për SevenBizz, bashkëshortja e Daut Haradinaj ka zbuluar detaje nga jeta e saj e përditshme.

Ndër të tjera, ajo ka treguar se në cila koncerte të artistëve ndërkombëtar ka marrë pjesë.

Por, siç duket, Lola ka një artiste të preferuar dhe ka qenë tri herë në koncerte të saj.

Zbuloni më poshtë se për kë bëhet fjalë: SEVENBIZZ | Lola Haradinaj i kthehet ekranit

LajmiFundit

Kategori