Enj. Jan 24th, 2019

Luanën apo Marinën, cilën do zgjidhnit pasi të shikoni këto foto

<!– GazetaExpress E shtune, 11 Gusht 2018 13:44–>

Prej kohësh motrat Vjollca nuk ishin parë bashkë në rrjetet sociale. 

Jeta e saj aktive në muzikë e ka mbajtur mjaft të angazhuar Luanën, por tashmë ato janë parë së bashku në një qendër tregëtare.

Të dyja me stile të ndryshme dhe mjaft sensuale. Është e vështirë të zgjedhësh mes tyre se cila është më sexy. /Gazeta Express/ 

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori