Mër. Jan 23rd, 2019

Lulja dhe Meda tejet të dashuruar, e dëshmon videoja që kanë publikuar

<!– GazetaExpress E hënë, 14 Janar 2019 12:02–>

Meda bashkë me gruan e tij Lulen kanë shkuar për pushime.

Sipas imazheve dhe videove që ata po ndajnë në rrjete sociale çifti janë duke kaluar shumë mirë.

E së fundi ishte Lulja ajo që ka ndarë një video në llogarinë e saj ‘Instagram‘, bashkë me Medën, aty shihet edhe këngëtarja Vjollca Haxhiu.

Por vëmendjen e merr Lulja dhe Meda të cilët shfaqen shumë afër njeri-tjetrit.

LajmiFundit

Kategori