Mër. Jan 23rd, 2019

Lushnje, makina del nga rruga; një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje pasditen e së mërkurës.

Një makinë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.