Sht. Nën 17th, 2018

Mamurras, vritet me thikë një 14-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Mamurras, ku një 14-vjeçar është vrarë me thikë.

Mësohet se adoleshenti është goditur me thikë nga një 15-vjeçar.

Autori i dyshuar është kapur dhe shoqëruar në komisariat.

InfoPasqyra/tch

Kategori