Die. Dhj 9th, 2018

'Maria' është pritur shumë mirë, Seven tregon si lindi bashkëpunimi dhe mendimin e tij për Tunën

<!– GazetaExpress E shtune, 13 Tetor 2018 20:55–>

Është publikuar bashkëpunimi i Seven Saraqit me Tunën dhe kënga menjëherë ka filluar të marrë komente të mira.

Seven Saraqi ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ në T7.

Ndër të tjera, artisti ka treguar për SevenBizz me Meriton Mjekiqin edhe për bashkëpunimin e tij më të fundit me këngëtaren Tuna.

Se si ka ardhur deri te bashkëpunimi dhe çfarë mendon Seven për Tunën, mund ta ndiqni në videon më poshtë: 

LajmiFundit

Kategori