Mër. Jan 23rd, 2019

'Me e bukura e Botës, QR….' Oriola Marashi mbetet pa fjalë nga komplimenti i djalit sexy

<!– GazetaExpress E diel, 12 Gusht 2018 11:37–>

Oriola Marashi listohet ndër femrat më sexy dhe më simpatike mes modeleve shqiptari. 

Ndërsa fotografi Endrit Mërtiri, njëkohësisht miku i saj e ka çuar në krye të listës. 

Krah një foto ai shkruan ‘me e bukura e botës, të dua’.

Oriola e lumtur dhe e befasuar e ka ripostuar postimin e fotografit.

‘QR, m’ka bo komploment. Të dua miku im’ ka shkruar Oriola në foton e saj.

/Gazeta Express/

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori