Enj. Jan 24th, 2019

Miriam Cani ju fton “Në Parajsë”

<!– GazetaExpress E enjte, 08 Nentor 2018 19:46–>

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se gjatë ditës së nesërme pritet të publikohet klipi i saj më i ri.

Titulli duket se do të jetë “Në Parajsë” dhe nga fotot e publikuara Miriam duket mjaft në formë dhe tërheqëse. 

Ajo i rikthehet sërish tregut muzikor pas një periudhe pushimi dhe bashkëpunimit me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj me këngën dedikuar vajzës së tyre Ameli,  “Dhurata”./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori