Enj. Jan 24th, 2019

Miriami Cani më romantike se kurrë: Albani, frymëzimi im i përjetshëm

<!– GazetaExpress E premte, 09 Nentor 2018 20:58–>

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Miriam Cani ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Në parajsë”.

Për muzikën e këtij produksioni është kujdesur kantautori Kledi Bahiti, ndërkohë për tekstin bashkëshorti i këngëtares, kantautori Alban Skënderaj. Ndër falënderimet për klipin Miriami ka shkruar edhe disa fjalë zemre për Albanin.

“Faleminderit Alban Skënderaj per keto vargje kaq romantike. Ti je frymezimi im i perjetshem dhe forca ime me e madhe,”-përfundon Miriami në rrjete sociale./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori