Enj. Jan 24th, 2019

Miriami dhe Albani çift përrallash, shkëlqejnë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

<!– GazetaExpress E diel, 12 Gusht 2018 15:47–>

Nuk munguan në ceremoninë martesore të vitit, as Alban Skënderaj me Miriamin.

Albani ka ndarë një foto të realizuar gjatë dasmës se Sarës dhe Ledionit.Këngëtari  dhe Miriami  nuk zhgënjejnë asnjëherë.

Gjithomnë rezatojnë mirësi dhe marrin dashurinë e pakushtëzuar nga publiku dhe ndjekësit në rrjetet sociale. /Gazeta Express/

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori