Hën. Dhj 10th, 2018

Një ‘tigreshë’ si Demi Rose

<!– GazetaExpress E hënë, 08 Tetor 2018 20:35–>

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram.

Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur si një ‘tigreshë’ e vërtetë.

Ajo ka pozuar një foto me bikini duke vënë në pah pasuritë e saj me të cilat mburret.

LajmiFundit

Kategori