Hën. Dhj 10th, 2018

Noyzi e quan 'lopë', Enca ia kthen edhe më keq

<!– GazetaExpress E shtune, 13 Tetor 2018 11:08–>

​Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje “sherrin” midis tyre.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipin e saj të ri, ndërsa Noizy e ka thumbuar keq me një foto ku shihen dy lopë dhe një mikrofon.

Mesa duket kjo i ka “djegur” Encës dhe nuk ka pritur aspak për t’iu përgjigjur në të njëjtën monedhë ish-parterit të saj.

Enca me anë të një fotografie të një majmuni ka shkruar: “I kam mërzitur pak” kjo është komentuar si një kundërpërgjigje për reperin Noizy.

LajmiFundit

Kategori