Mër. Jan 23rd, 2019

“Oh Yea”, kënga e 6’të e Nushit

<!– GazetaExpress E shtune, 08 Shtator 2018 19:44–>

​ Reperi Nushi, i cili tashmë është i njohur nga publiku, para pak çastesh ka bërë publike videoklipin e tij të 6-të brenda 6-muajve, aq kohë sa me rimën e tij tani na është bërë i dashur dhe i njohur për publikun.

Kësaj radhe vije me bashkëpunimin e dytë ku së bashku me artisin që jeton në Gjermani, Skenda, ka hedhur në treg klipin “nush ft skenda – oh yea”. 

Siç po shihet , Nushi gjatë këtyre muajve fare nuk është ndal dhe me projektet që ka sjellë, ka lënë mbrapa edhe shumë artistë tjerë në zë të estradës të cilët sezonin e kanë përfunduar me nga një këngë të promovuar.

Nushi ka premtuar që nuk do të ndalet dhe shpejtë do të dal edhe me projekte tjera , si solo ashtu edhe bashkëpunim me artistë tjerë. Për beatin e projektit “Oh yea” është përkujdes ES BEATS mix/master: Torch Music Teksti: Nush&Skenda. /

LajmiFundit

Kategori