Pre. Dhj 14th, 2018

Olta Gixhari do ju kënaqë sytë, shikoni çfarë bën brenda në ashensor

<!– GazetaExpress E premte, 12 Tetor 2018 15:35–>

Aktorja Olta Gixhari u ka kënaqur sytë sërish fansave të saj.

Këtë herë ajo ndodhet në një udhëtim në Itali dhe prej andej ka ndarë gjithë hijeshinë e saj.

Teksa ndodhet në hotelin e rezervuar, ajo ka publikuar një video nga brenda ashensorit. Para pasqyrës aktoria ka ekspozuar me mjaft delikatesë këmbët e saj.

Olta nuk mund të ishte më tunduese. /Gazeta Express/ 

LajmiFundit

Kategori