Die. Dhj 9th, 2018

Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi e gjen ‘pasionin’ e tij, ja me ҫka po merret

<!– GazetaExpress E shtune, 13 Tetor 2018 12:44–>

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet duke u marrë me kuzhinë.

Duket se pas ndarjes nga Mimoza, Seldi e ka gjetur ‘pasionin’ e tij./ORAinfo/

LajmiFundit

Kategori