Hën. Dhj 10th, 2018

Përgjimet, Alizoti merr 129: Jam mik i Ardi Veliut, më lidhni me drejtorin

Deputeti i PD, Ervin Salinanji ka publikuar mbrëmjen e së enjtes disa dokumente të Prokurorisë mbi përgjimet ndaj Fredi Alizotit.

Sipas Salianit përmendet emri i Taulant Ballës, por në dokumentet e publikuara nga deputeti i PD, Alizoti përmend edhe emrin e drejtorit të Policisë.

Ai i ka marrë numrin e urgjencës 129 dhe ka kërkuar të lidhet me drejtorin Ardi Veliu, për të cilin pretendon se e njeh.

  “Babalja”, Salianji: Përgjimet përfshijnë Ballën në fabrikimin e “aktorit”

InfoPasqyra/tch

Kategori