Mar. Tet 23rd, 2018

Përleshje me thika në Belsh, dy të rinj përfundojnë në spital

Disa të rinj në Belsh janë përleshur me njëri-tjetrin, dy prej të cilëve kanë përfunduar në spital.

Burime jozyrtare bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Kajan, ku 29-vjeçari Ervin Hysa pas një sherri banal ka qëlluar me thikë bashkëfshatarin e tij, Përparim Pepa, 23 vjeç dhe ky i fundit i është kundërpërgjigjur duke e qëlluar me thikë.

Mësohet se për momentin është arrestuar vetëm 23-vjeçari, i cili ndodhet në spital me plagë të lehta. Ndërsa Hysa ndodhet në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë në reanimacion.

InfoPasqyra/tch

Kronikë – Top Channel

Kategori