Hën. Nën 12th, 2018

‘Prestige Resort’ atraksioni i pushuesve, mes ujëra të kristalta dhe argëtimit mes muzikës (VIDEO)

‘Prestige Resort’ në Golem është një atraksion i vërtetë, për pushuesit në këto ditë vere.

Të zhytur në ujin e pishinave të kristalta, pushuesit kalojnë momente të bukura, çlodhëse dhe argëtuese në resortin mes kurorës së pishave gjysmëshekullore gjatë fundjavës.

Ndjekim imazhe nga një e diel pushimi në Prestige.
(InfoPasqyra/BW)

Kategori