Mër. Jan 23rd, 2019

Pritjes i vjen fundi, Sara publikon foto nga dasma

<!– GazetaExpress E premte, 14 Shtator 2018 22:26–>

Më 11 gusht trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Lico kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni në Como.

Shumë pak postime ka patur nga kjo dasëm dhe më të shumtat kanë qenë nga të ftuarit.

Por mbrëmjen e sotme ka qenë vetë Sara,e cila ka publikuar disa foto dita e saj më e rëndësishme ku shfaqet e mrekullueshme e veshur me fustanin e bardhë. 

Në fotot e publikuara në Instagram Sara dhe Ledioni shfaqen më të dashuruar dhe më të lumtur se kurrë./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori