Hën. Nën 12th, 2018

Rita Ora falënderon kryeministrin Haradinaj për dhuratën nga Kosova

TIRANË, 11 korrik /ATSH/ Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e ka falënderuar kryeministrin Ramush Haradinaj për dhuratën që i ka dhënë një ditë më parë në Londër.

“Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme!!! Faleminderit që më dhatë këtë simbol të bukur të Prishtinës, të quajtur “Hyjnesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe falënderuese për mbështetjen nga vendi”, ka shkruar Rita në Instagram./KosovaPress/j.p/

Lajme nga Vendi – Agjencia Telegrafike Shqiptare

Kategori