Mër. Jan 23rd, 2019

Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja

<!– GazetaExpress E diel, 12 Gusht 2018 18:45–>

Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

Këngëtarja është fotografuar në një jaht së bashku  me të dashurin e saj Andrew Watt dhe miqtë e tyre.

Ylli i muzikës, e njohur edhe shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshur me bodysuit shumëngjyrësh.

Bukuroshja shqiptare vuri në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori