Pre. Dhj 14th, 2018

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

<!– GazetaExpress E premte, 12 Tetor 2018 07:48–>

Këtë mbase do nuk e kemi menduar.

Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye.

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim. /lajmi

LajmiFundit

Kategori