Pre. Dhj 14th, 2018

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Seven e Tunën?

<!– GazetaExpress E premte, 12 Tetor 2018 22:31–>

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në ‘SevenBizz’.

Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna.

E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende pa dalë, gjatë ditëve kur është paralajmëruar nga artistët.

Në video merr pjesë edhe modelja e njohur Vildane Zeneli, e cila është mysafire speciale.

Por, a e ka paguar Seven modelen për këtë paraqitje?

Ai në intervistën për ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin ka treguar këtë dhe shumë detaje të tjera për këtë bashkëpunim.

Sa është paguar Vildanja, e kuptoni në videon më poshtë: 

Për më shumë rreth emisionit, ndiqni profilin e ‘SevenBizz’ në Instagram.

LajmiFundit

Kategori