Mër. Dhj 19th, 2018

Sa herë shkon në New York ky është personi i parë që takon Arbana

<!– GazetaExpress E premte, 07 Dhjetor 2018 21:39–>

Moderatorja Arbana Osmani ndodhet për disa ditë në New York.

Ajo pritet që në janar në nisë sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, dhe duket se ka zgjedhur Amerikën për të pushuar përpara nisjes së tij në Top Channel. 

Mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me fotografin e njohur Fadil Berisha, për të cilin thekson se është një mik shumë i shtrenjtë për të. “Një artist i vërtetë, një shpirt i bukur dhe një mik jete. 

Gjithmonë ndalesa ime e parë kur jam në New York,”-përfundon Osmani në rrjete sociale./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori