Mër. Jan 23rd, 2019

Sevenbizz edhe sonte me materiale më interesante nga showbizi vendor

<!– GazetaExpress E hënë, 14 Janar 2019 16:34–>

Në Sevenbizz me Meriton Mjekiqin sonte mund të ndiqni:

– Albatrit Muqiqi po rikthehet me muzikë, tregon si i ka ndryshuar jeta me lindjen e vajzës.

– Korab Shaqiri flet për muzikën me vlera, muzikën komerciale dhe çfarë duhet që një projekt muzikor të jetë i punuar me profesionalizëm të plotë.

– Më të rejat e fundjavës që karakterizuan showbizzin dhe të famshmit tanë.

Sevenbizz, sonte, e hënë nga ora 19:00 në televizionin T7.

LajmiFundit

Kategori