Mër. Dhj 19th, 2018

Sevenbizz të premten me storiet më interesante të javës

<!– GazetaExpress E enjte, 06 Dhjetor 2018 19:03–>

Këtë të premte në Sevenbizz mund të ndiqni:

– Buta mban eventin e lansimit të albumit, pamje nga atmosfera 

– Si ndikojnë m ediat dhe rrjetet sociale në jetën dhe provatësinë e fytyrave publike

– Adriana Matoshi në rubrikën VS, me vajzën e saj Kaonën.

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, të premten nga ora 19:00 në televizionin 7.

LajmiFundit

Kategori