Hën. Dhj 10th, 2018

Si u largua Ervis Martinaj nga vendngjarja drejt spitalit me taksi – VIDEO

Në emisionin “Open” u zbulua se si Ervis Martinaj, një nga dy të plagosurit e ngjarjes së rëndë në Bllok, ku mbeti i vrarë edhe një person, u largua nga vendi i ngjarjes drejt spitalit.

Mësohet se ai ka përdorur një taksi për të shkuar në spital dhe për këtë ka pasur edhe një dëshmi nga taksisti.

InfoPasqyra/tch

Kategori