Mër. Jan 23rd, 2019

Stresi më i dashuruar se kurrë: Kur e ke shpirtin plot

<!– GazetaExpress E premte, 07 Shtator 2018 09:57–>

Reperi Stresi është më I dashuruar se kurrë dhe një fakt të tillë e shpreh shpesh në postimet e tij.

Këtë herë ai ka publikuar në Instastories një video ku shfaqet sëbashku me të fejuarën e tij Kejsin, të dy të lumtur me njëri-tjetrin. 

Krahas postimit Stresi ka shkruar: Kur e ke shpirtin e plotësuar sendet e tjera të duken hajgare në këtë jetë,”-përfundon reperi. Kejsi dhe Stresi janë prej kohësh sëbashku dhe duket se lidhja e tyre tashmë është e konsoliduar dhe e lumtur./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori