Enj. Jan 24th, 2019

Suedezja kërkon të ketë të pasmet më të mëdha në botë

<!– GazetaExpress E enjte, 06 Shtator 2018 19:17–>

Një femër suedeze ka si qëllim në vetvete që të ketë të pasmet më të mëdha në botë. Natasha Crown, 24 vjeçe deri më tani ka kryer katër operacione duke injektuar dhjamë në të pasmet e saja.

Ajo shprehet se përpara operacionit ka shtuar në peshë rreth 25 kg dhe se ha gjithçka për të arritur aty ku ajo dëshiron.

Plani i 24-vjeçares or të bërë operacionin e radhës është kundërshtuar nga prindërit dhe miqtë, por pavarësisht kësaj Natasha është e vendosur./Shqip

LajmiFundit

Kategori