Mër. Dhj 19th, 2018

Suksesi i radhës i Dua Lipas: Dy nominime për Grammy

Ajo është një këngëtare që po shkëlqen në karrierën e saj muzikore.

Dua Lipa, u pa në një video e mbuluar nga lotë gëzimi, pasi u nominua për dy çmime prestigjoze muzikore Grammy.

“Dy nominime për Grammy! Si artistja e re më e mirë dhe për këngën e rrymës ‘dance’ për ‘Electricity’”, shkruan Dua Lipa në postimin në Instagram.

InfoPasqyra/tch

Kategori