Mër. Jan 23rd, 2019

Tika Camaj magjike, bën postimin që do ju lërë pa frymë

<!– GazetaExpress E mërkurë, 12 Dhjetor 2018 20:06–>

Ajo është një nga modelet më sexy shqiptare dhe të njohura ndërkombëtarisht.

Tika Camaj është një prej modeleve të Victoria Secret’s. 

Në postimin e saj të fundit ajo ndjehet magjike, por me një ndryshim, se këtë herë në vendin e krahëve të engjëjve të Vistorias ajo ka vënë krah luture. 

Ky posim me bikini ka zgjuar reagimet e shumë fansave të saj. /Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori