Mër. Dhj 19th, 2018

“Tour de cool” sonte me një super episod

<!– GazetaExpress E diel, 11 Nentor 2018 20:20–>

Sonte nga ora 21:00, “Tour de cool” sjell për shikuesit e T7 një episod me histori të pa dëgjuara e shumë momente gazmore.

– Për herë të parë prezantuesja Edona Zogu rrëfen prapaskenat e edicionit të lajmeve.

– Zanfina Ismaili vjen rrëfen histori që nga fëmijëria e saj duke u përgjigjur në pyetjet pikante të emisionit.

– Albulena Jashari na argëton me zërin e saj magjik .

– Art n’shesh na sjell një grup vallëzimi ndërsa nuk mungon as reportazhi nga Dubai.

Këto dhe shumë të tjera këtë të diele nga ora 21:00 me Ardi Gashi dhe Ideal Çoçaj.

LajmiFundit

Kategori