Mër. Dhj 19th, 2018

Tri vendet e para në Këngën Magjike janë këto

<!– GazetaExpress E diel, 09 Dhjetor 2018 00:14–>

Flori Mumajesi është fituesi i Këngës Magjike 2018.

Ka përfunduar edicioni i 20 i Këngës Magjike dhe këto janë tri vendet e para të këtij edicioni.

Në vendin e parë është kënga ‘Plas’ nga Flori Mumajesi.

Në vendin e dytë është bashkëpunimi i Aurela Gaçe dhe Eli Fara ‘Zemra Rratata’.

Ndërsa për në diferencë shumë të vogël në pikë, ‘Psikopatja jote’ nga Fifi dhe MC Kresha është pozicionuar në vendin e tretë./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori