Mër. Dhj 19th, 2018

“Unaza e Re”, Basha: Projekt i vjedhjes, jo i zhvillimit

[unable to retrieve full-text content]

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fjalën e tij të mbajtur në protestën e zhvilluar në zonën e “Astirit” ka akuzuar sërish qeverinë për projektin e “Unazës së Re”. Basha e cilësoi projektin si një përpjekje për të vjedhur dhe jo për të zhvilluar. “Ka më shumë se 2 muaj […]

The post “Unaza e Re”, Basha: Projekt i vjedhjes, jo i zhvillimit appeared first on Agjencia Telegrafike Shqiptare.

Kategori