Mër. Jan 23rd, 2019

Valbona Selimllari me emision të saj, zbuloni detajet

<!– GazetaExpress E enjte, 06 Shtator 2018 11:48–>

Ajo është një nga figurat më të dashura në televizion.

Prej vitesh tashmë ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari konsiderohet si një ikonë e vërtetë bukurie. 

Valbonën e kemi parë në spektakle të ndryshme, madje për disa sezone ka drejtuar një emisionin “Nga e para” në Vizion Plus, i cili kishte të bënte me ndërtimin dhe arredimin e një ndërtese nga e para. 

Megjithatë në këtë sezon të ri televiziv, vecse pjesë e jurisë së Dance With Me në Klan, Gazeta Express ka mësuar se ajo do të nisë një emision të saj në Ora News. 

Fokusi i emisionit do të ketë njerëzit në nevojë. Mbetet për t’u parë se kur do të nisë ky emision i bukuroshes së ekranit./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori