Hën. Nën 12th, 2018

Video/ Kalabri, frikë tek pushuesit, një peshkaqen i madh shfaqet në breg të detit

Frikë në Kalabri, ku një peshkaqen është shfaqur papritur vetëm pak metra larg nga bregu, duke ngjallur frikë dhe panik tek plazhistët.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë dokumentuar me video dhe foto në rrjetet sociale atë çfarë kanë parë.

’Një ekzemplarë të tillë nuk e kam parë as në Maldive’ dëgjohet të thotë një grua.

Falë ndërhyrjes së pushuesve peshkaqeni është larguar.

(da.xha/InfoPasqyra/BW)

Kategori