Mër. Jan 23rd, 2019

VIDEO që nuk duhet humbur/ Rama bërtet: Nuk jam drogaxhi! Nuk jam trafikant! Nuk kam vjedhur!

Video më poshtë ishte një nga më pikantet në emisionin “Top Show” të gazetarit Alban Dudushi në Top Channel. Pas vetëdemaskimit të një prej të rinjve që pranoi se ishte anëtar i FRESSH, koordinator i rij, ishte dhe vetë Rama që për të dalë nga situata shpiku një performancë nga ato që përdor sa herë ndodhet në siklet. Ai iu drejtua kamerës duke bërtitur: “Nuk jam drogaxhi! Nuk jam trafikant! Nuk kam vjedhur!”. ©LAPSI.al

Kategori