Hën. Dhj 10th, 2018

Votojeni shqiptaren që po ndryshon rrjedhën e historisë në Miss Grand International

<!– GazetaExpress E enjte, 11 Tetor 2018 19:48–>

“Miss Grand International” është eventi më i madh ku Klaudia Kalia do të jetë përfaqësuese e femrave shqiptare në botë.

Klaudia ēshtë një nga modelet më të suksesshme në Shqipëri dhe rajon.

Edhe ju mund ta ndihmoni Klaudian me votën tuaj duke shkarkuar aplikacionin e mēposhtēm Star Phone OSSN:

Star Phone – Aplikacioni per iOS

Star Phone – Aplikacioni per Android

Kështu mund te votoni

1 votë eshte falas. Çdo votë e juaja ndikon në rezultatin final. Ta përkrahim Klaudian…

Artikull i Sponsorizuar

LajmiFundit

Kategori