Enj. Jan 24th, 2019

Young Zerka gjen sozinë?

<!– GazetaExpress E hënë, 15 Tetor 2018 11:51–>

Duket se këngëtari i njohur Young Zerka ka gjetur sozinë e tij.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me një djalë që ka mjaft ngjashmëri me Young. Të dy me flokë kaçurrela dhe gjithashtu edhe hijen duket se e kanë njëlloj. Zerka është mjaft i njohur për produksionet e tij të veçanta muzikore./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori