Pre. Dhj 14th, 2018

Young Zerka: Jam në lidhje, dashuria është e bukur

<!– GazetaExpress E premte, 12 Tetor 2018 21:00–>

Young Zerka nuk ka nguruar të flasë për dashurinë.

Në në intervistë për emisionin ‘SevenBizz’ në T7, artisti i njohur nuk ka shpëtuar pa u pyetur për lidhjen e tij me Ronela Hajatin.

E megjithëse ai ende nuk po pranon drejtpëdrejtë se është i lidhur me këngëtaren, ai ka thënë disa fjalë mjaft të bukura për dashurinë e madje ka konfirmuar në njëfarë mënyre se është në lidhje.

Këto janë fjalët e Zerkës për dashurinë dhe lidhjen e tij: 

Për më shumë rreth emisionit ‘SevenBizz’, ndiqni profilin në Instagram.

LajmiFundit

Kategori